Kafelkowanie
Prace wykończeniowe
Prace remontoweOpinie pochodzą z


Opinie Klientów

***
Polecam świetnego fachowca! Prace rozpoczęte terminowo, wykonywane niezwykle starannie, na bieżąco rozliczane wg. czytelnego kosztorysu, dzięki czemu nie zostaliśmy zaskoczeni tajemniczymi kosztami, ceny przystępne, najwyższa jakość, gwarancja na wykonane prace. Potrafi doradzić, zna i umie zastosować nowości techniczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z łazienki, którą użytkujemy od roku i już teraz zapisaliśmy się na termin sierpniowy, żeby odnowić kuchnię. Warto poczekać!
Oryginał opinii

***
Jesteśmy zadowoleni z doskonałej pracy pana Jarka. Nie tylko profesjonalne położenie kafli i wykonanie innych prac hydraulicznych, ale ceny dla przeciętnego Kowalskiego i co najważniejsze, wszystkie sprawy, łącznie z zakupem materiałów, załatwia za klienta. Po raz pierwszy spotkaliśmy rzetelnego Fachowca. Została spisana umowa i otrzymaliśmy gwarancję na wykonaną pracę. Posiada wszystkie potrzebne narzędzia do skomplikowanych prac, pierwszy raz widzieliśmy nowoczesny sposób układania płytek poprzez spinanie, co daje idealnie równą powierzchnię. Polecamy z całą odpowiedzialnością!
Oryginał opinii

***
Łazienka zaprojektowana przez p. Jarka jest funkcjonalna i super wykonana. Polecam.
Oryginał opinii

***
Po raz pierwszy miałem przyjemność korzystać z usług Pana Jarka i absolutnie nie żałuję (chyba pierwszy raz) jestem w pełni zadowolony z remontu .... Podejście Pana Jarka do świadczonych usług gwarantuje wysoką jakość, terminowość i przewidywalność kosztową. Ponadto jego otwarte podejście do klienta, twórcze i skuteczne rozwiązywanie problemów sprawiają, że remont w mieszkaniu nie jest już kataklizmem w domu. Serdecznie polecam i żałuję że dopiero teraz poznałem Pana Jarka.
Oryginał opinii

***
Wystawiona ocena dla pana Jarka jest oceną jak najbardziej pozytywną. Praca wykonana profesjonalnie, dokładnie i co ważne na czas :-) Gorąco polecam.
Oryginał opinii

***
Bardzo konkretny, pomocny, sympatyczny i kontaktowy człowiek oraz świetny fachowiec. Pracę wykonuje starannie i z rozmysłem, bez zbędnego pośpiechu, dbając o końcowy efekt i zadowolenie klienta. W przypadku wystąpienia nieoczekiwanych problemów stara się znaleźć optymalne rozwiązanie, dzięki czemu klient nie musi się o nic martwić.
Oryginał opinii

***
Po raz kolejny mam przyjemność wystawić panu Jarkowi pozytywną opinię za kompleksowe wykonanie łazienki w lipcu. Praca wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną oraz z dbałością o szczegóły. Wszystko terminowo i starannie. Polecam wszystkim którzy chcą przeprowadzić remont bez stresu i niepotrzebnych poprawek. Zlecając panu Jarkowi pracę oszczędziliśmy czas i nerwy. Jeszcze raz dziękujemy za porządnie wykonaną pracę.
Oryginał opinii

***
Panu Jarosławowi zleciliśmy wykończenie nowego mieszkania w Gdańsku. Zlecenie polegało na kompleksowym wykończeniu mieszkania. Współpracę rozpoczęliśmy po podpisaniu umowy. Podczas wykonywanych wykazał się doskonałą znajomością materiałów na rynku budowlanym, dużą fachowością, oraz dokładnością wykonywanych prac. Rozliczenia następowały w każdą sobotę za wykonaną wcześniej pracę zgodnie z zatwierdzonym kosztorysem. Zakończenie prac nastąpiło oczywiście w terminie po spisaniu protokołu odbioru co było tylko formalnością bez uwag z naszej strony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy pana Jarka co skłoniło nas do kolejnego zlecenia tym razem wykończenie łazienki w Warszawie.
Oryginał opinii

***
Gorąco polecam p. Jarosława. Miałem do położenia płytki w kuchni i w korytarzu ale do tego niezbędne było wyrównanie podłoża w "znakomicie równym mieszkaniu" prawie 4 cm ;-) Nie spotkałem dotychczas tak dokładnego, solidnego i punktualnego fachowca. Nie jest to jakaś firma "krzak", pan Jarek zaczyna od umowy z dokładnym określeniem czasu, a kończy na protokole odbioru, fakturze i gwarancji. Zostawia po sobie porządek i rozlicza się z niewykorzystanych materiałów. Posiada wszytkie potrzebne profesionalne narzędzia, nie pali i nawet nie robi przerw na jedzenie- to w zasadzie minus, bo prawie nic nie je, a jak zmarnuje sobie zdrowie to kto mi zrobi łazienkę??? ;-) Pełny profesionalizm - gorąco polecam i pozdrawiam p. Jarka
Oryginał opinii

***
Bardzo polecam p. Jarka... to profesjonalny, życzliwy i uczciwy kafelkarz. Zawsze można liczyć na doradztwo. Wszystkie prace wykonuje wzorowo. Uważam,że jest nie tylko dobrym fachowcem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Zdecydowanie polecam.
Oryginał opinii

***
Bardzo solidnie i profesjonalnie zostały położone kafelki na balkonie. Można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w rozwiązaniu problemów. Szczerze polecam. Duża kultura osobista i uczciwość.
Oryginał opinii

***
łazienka ,jak widać, piekna. Wykonanie bardzo solidne. Jestesmy zadowoleni nadzwyczajnie z wykonanej pracy:. Do tego wykonawca nie tylko rzetelny,ale i kulturalny- naprawdę na poziomie. Z czystym sumieniem polecam.
Oryginał opinii

***
Niewielki budżet, ale pomysłowość Pana glazurnika odnowiła moją łazienkę. Ciekawe rozwiązanie półek, połączenie koloru ścian z kaflami i zwyczajne - niezwyczajne zasłonięcie wanny spowodowały, że moja bardzo stara łazienka przestała straszyć. Jestem bardzo zadowolona.
Oryginał opinii

***
Robota polegała na kompleksowym wykończeniu dwóch łazienek plus położenie gresu w przedpokoju, garderobie i kuchni. Przede wszystkim jest słowny – pracę mieliśmy „ugadaną” trzy tygodnie wcześniej i zameldował się u mnie dokładnie w ustalonym dniu. Do pracy podchodzi poważnie i odpowiedzialnie. Jeśli się czegoś podejmuje, to poświęca temu cały swój czas i energię. Nie ma mowy o pracy wykonywanej równolegle u kogoś innego, co wśród tzw. fachowców nierzadko się zdarza. Zawsze pod ręką miał potrzebne narzędzia. Umie czytać rysunki techniczne (pracę wykonywał wg projektu i świetnie sobie radził). Jeśli miał jakieś wątpliwości głośno o tym mówił i starał się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Umiał doradzić. Pracę wykonywał w dość wolnym tempie, ale za to niezwykle precyzyjnie, starannie i w przemyślany sposób. Zawsze odpowiednio wcześniej zgłaszał co jest mu potrzebne. Rozliczeń dokonywaliśmy co tydzień – zgodnie ze starannie sporządzanym, przejrzystym kosztorysem. Termin lekko przekroczony - z 9 tygodni do 11. Wady - potrafi być uparty i trochę zarozumiały. Jednak było warto, bo jakość super. Pomieszczenia użytkuję bez żadnych problemów od roku.
Oryginał opinii

***
Rozwiązanie odpowiednie do oczekiwań. Świetnie poradził sobie ze starą łazienką.
Oryginał opinii

***
Uczciwy. Bardzo dokładne wykonanie. Nie bierze zaliczek. Rozliczanie za wykonaną pracę. Umie doradzić. Nie naciąga na koszty.
Oryginał opinii

***
Fachowo. Usługa adekwatna do kosztu. Wykonawca służy radą. Bardzo poleca.
Oryginał opinii

***
Bardzo uczciwy wykonawca.
Oryginał opinii

***
Profesjonalnie, dokładnie i porządnie. Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu.
Oryginał opinii

***
Solidny fachowiec. Uczciwa firma.
Oryginał opinii

***
Solidny fachowiec. Bardzo miła i fachowa współpraca. Słowny.
Oryginał opinii

 


Strona główna
Usługi
Galeria prac
Kontakt
Kwalifikacje
Opinie Klientów